Motocykle elektryczne: KTM się rozmyślił. W przyszłym roku seryjny Freeride-E

-

Pomimo wcześniejszych sugestii, elektryczny motocykl KTM Freeride-E trafi do produkcji seryjnej w przyszłym roku. Nie tak dawno szef KTM, Stefan Pierer dystansował się od możliwości wprowadzenia elektrycznego motocykla do produkcji.

Pierer twierdził w marcu, że na motocykle elektryczne jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Być może na zmianę zdania szefa pomarańczowych wpłynęło ogromne zainteresowanie zaprezentowanym niedawno elektrycznym skuterem KTM E-Speed, który wykorzystywał wiele rozwiązań Freeride-E.

Mamy nadzieję, że modele produkcyjne zostaną pozbawione wad, które wymieniał Pierer – na przykład zbyt dużych i drogich baterii. Ale przede wszystkim nawiążą równą walkę ze sprzętami innych producentów motocykli elektrycznych: Zero i Energica.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY