USA: każdy kto kupi motocykl Victory ma 30 dni na zmianę decyzji

-

Każdy kto kupił w USA lub Kanadzie motocykl Victory i jest niezadowolony z zakupu otrzyma od dealera zwrot pieniędzy. Na zmianę decyzji  klient ma 30 dni. Oto nowa promocja należącego do Polarisa producenta motocykli Victory.

Inżynierowie z firmy Polaris, właściciela marki Victory, są tak pewni jakości swoich motocykli, że zdecydowali się na drugą już promocję bazującą na satysfakcji klientów. Podczas pierwszej klient, który po jeździe próbnej zdecydował się na zakup motocykla innej firmy, otrzymywał od Victory 100 dolarów (330 zł). Nowy pomysł speców od marketingu polega na tym, że każdy klient może zwrócić motocykl Victory, jeśli nie będzie z niego w pełni zadowolony i odzyskać wpłacone pieniądze..

W tej zuchwałej  akcji promocyjnej obowiązują rzecz jasna pewne ograniczenia. Aby zostać objętym możliwością zwrotu, trzeba kupić nowy motocykl Victory, i to wyłącznie w amerykańskim lub kanadyjskim salonie. Transakcji należy dokonać w gotówce (w Kanadzie i USA) lub przez specjalny kredyt (w USA). Motocykl może do czasu zwrotu przejechać maksymalnie 500 mil (820 kilometrów) i być w dobrym stanie technicznym. Zwrotu można zaś dokonać po 30 dniach od zakupu.

Promocja obowiązuje od 1 marca do 30 kwietnia 2013 r.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY