Zapowiadany rynkowy sukces TRK 702/X stał się faktem! Ogrom rejestracji tego modelu we Włoszech!

-

Sprawa TRK 702 zasługuje zdecydowanie na jej zekranizowanie – wyszedłby niezły thriller z happy endem. Tak można w jednym zdaniu określić historię długo zapowiadanego modelu, którego dostawa opóźniła się aż do sierpnia tego roku, a mimo tego osiągnął on rynkowy sukces!

Benelli TRK 702 okazał się bezapelacyjnym hitem sprzedażowym końcówki sezonu motocyklowego 2023. W ciągu zaledwie jednego miesiąca od premiery zarejestrowano w Italii ponad 1 000 egzemplarzy modeli 702/702X, co sprawiło, że duże TRK stały się najlepiej sprzedającymi się motocyklami we Włoszech we wrześniu i już teraz znajdują się w prestiżowej pierwszej trzydziestce rankingu sprzedaży z podziałem na modele motocykli w 2023 roku.

Benelli TRK 702 i 702X. Turyści skazani na sukces [test, opinia, cena, dane techniczne, recenzja] | Motovoyager

– To osiągnięcie wzbudza dumę, a z pełnym przekonaniem twierdzimy, że TRK 702/X powtórzy ten wyjątkowy sukces również na polskim rynku – mówi przedstawiciel rodzimego dystrybutora marki Benelli. – Głęboko wierzymy, że Benelli TRK 702/X posiada wszystkie cechy oraz jakość, które spełniają oczekiwania motocyklistów w całej Europie. Dzięki sukcesowi odniesionemu we Włoszech, jesteśmy pewni, że Benelli TRK 702/X z powodzeniem powtórzy ten wyczyn również na polskim rynku. – podsumowuje.

Jeździliśmy już TRK 702, zarówno w wersji szosowej jak i w wersji X. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego materiału o tych motocyklach, zapraszamy do oglądania:

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY