Koniec pewnej ery – Top Gear schodzi z anteny BBC…

-

Najpopularniejszy program w historii BBC nie będzie kontynuowany – donoszą brytyjskie media. Stacja postanowiła zakończyć produkcję nowych odcinków “Top Gear”, a także nie planuje na razie emitować 34. serii, która została już nagrana.

Głównym powodem tej decyzji, choć niepotwierdzonym oficjalnie, jest wypadek samochodowy, który spotkał jednego z głównych prowadzących programu, Freddie’ego Flintoffa, w grudniu 2022 roku. Wypadek ten był bardzo poważny i zagrażał życiu Flintoffa, który doznał ciężkich obrażeń głowy i klatki piersiowej. Dopiero niedawno wrócił on do życia publicznego, ale wciąż pozostają widoczne ślady po tym dramatycznym wydarzeniu.

Dodatkowo, wcześniej z programem “Top Gear” pożegnali się także kluczowi członkowie ekipy, w tym reżyserka Clare Pizey i producent Chris Payne.

Wielu ludzi pozostaje zainteresowanych okolicznościami tego wypadku oraz ewentualną odpowiedzialnością BBC za to, co się stało. “Top Gear” to program motoryzacyjny z długą historią, debiutujący w 1977 roku, który zdobył ogromną popularność i stał się jednym z najważniejszych programów w historii brytyjskiej telewizji. Mimo kilku zmian i kontrowersji w przeszłości, program ten przyciągał rzesze fanów na całym świecie.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY