Kobieta na motocyklu. Konkretnie: Dilma Rousseff, prezydent Brazylii

-

Prezydent Brazylii Dilma Rousseff ma dobry sposób na stres: motocykl. Jeździ na nim od czasu do czasu ku przerażeniu własnej ochrony. Twierdzi, że kask daje jej niezbędną anonimowość, zaś z perspektywy motocyklowego siodła świat wygląda lepiej.

Kilka dni temu pani prezydent postanowiła wybrać się na przejażdżkę po stolicy. Pokonała na motocyklu kilkanaście kilometrów nim ochrona zdała sobie sprawę, co tak naprawdę się stało. Powiadomieni przez współpracowników pani prezydent ochroniarze udali się za nią i towarzyszyli jej w pewnej odległości.

Pani Dilma nie ujawniła jak na razie szczegółów swojej motocyklowej misji. My bikerzy wiemy jednak o co chodzi. Kiedy spraw robi się za dużo i kusi nas, żeby od nich uciec, po prostu to robimy: wsiadamy na maszynę i uciekamy.

Motocykl daje zapewne pani prezydent to samo, co nam: jednoczesne poczucie siły, relaksu i wolności.  Lewa w górę Mrs. President!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY