Kawasaki przygotowało specjalną wersję modelu ZZR1400 z przyszłorocznej linii modelowej. W wersji tej oryginalne zawieszenie Showa zostanie zastąpione produktem marki Ohlins. Wersja ta będzie jednak dostępna tylko na niektórych rynkach.

ZZR1400 zostanie wyposażone w tylny amortyzator serii TTX, który dzięki specjalnej dwuściennej konstrukcji charakteryzuje się obniżoną masą i mniejszymi wymiarami. Według Kawasaki, które brało udział w tworzeniu tego amortyzatora, w tej konstrukcji można było zastosować uszczelki o mniejszej od tradycyjnych odporności ciśnieniowej, co zredukowało wytwarzane przez nie dodatkowe tarcie.

Kawasaki zapewnia również o poprawionej stabilności, lepszym wyczuciu i zwiększonym tłumieniu dobicia. Wszystkie parametry zawieszenie są oczywiście w pełni regulowane przy pomocy wygodnych pokręteł. Także przedni widelec pochodzi od Ohlinsa i również ma on możliwość regulacji.

Zawieszenie to nie jedyna zmiana w stosunku do standardowej wersji ZZR1400. Wersja TTX otrzyma także bardziej przyczepne siedzenie, czarne obręcze wokół prędkościomierza i obrotomierza, tłumiki Akrapović i wypukłą szybę. Specjalna wersja dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: zielono-czarnej i biało-czarnej. Kawasaki nie ogłosiło jeszcze na których rynkach dostępny będzie model ZZR1400 TTX. Cena tej wersji również nie jest znana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.