Kawasaki przygotowało specjalną wersję modelu ZZR1400 z przyszłorocznej linii modelowej. W wersji tej oryginalne zawieszenie Showa zostanie zastąpione produktem marki Ohlins. Wersja ta będzie jednak dostępna tylko na niektórych rynkach.

ZZR1400 zostanie wyposażone w tylny amortyzator serii TTX, który dzięki specjalnej dwuściennej konstrukcji charakteryzuje się obniżoną masą i mniejszymi wymiarami. Według Kawasaki, które brało udział w tworzeniu tego amortyzatora, w tej konstrukcji można było zastosować uszczelki o mniejszej od tradycyjnych odporności ciśnieniowej, co zredukowało wytwarzane przez nie dodatkowe tarcie.

Kawasaki zapewnia również o poprawionej stabilności, lepszym wyczuciu i zwiększonym tłumieniu dobicia. Wszystkie parametry zawieszenie są oczywiście w pełni regulowane przy pomocy wygodnych pokręteł. Także przedni widelec pochodzi od Ohlinsa i również ma on możliwość regulacji.

Zawieszenie to nie jedyna zmiana w stosunku do standardowej wersji ZZR1400. Wersja TTX otrzyma także bardziej przyczepne siedzenie, czarne obręcze wokół prędkościomierza i obrotomierza, tłumiki Akrapović i wypukłą szybę. Specjalna wersja dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: zielono-czarnej i biało-czarnej. Kawasaki nie ogłosiło jeszcze na których rynkach dostępny będzie model ZZR1400 TTX. Cena tej wersji również nie jest znana.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ