Reklama

Scrambler na bazie Kawasaki W800 jest częścią oferty brytyjskiego warsztatu Earnshaws Motocycles. Jeśli fabryczna maszyna jest dla was zbyt spokojna i macie dodatkowe kilka tysięcy w kieszeni, to może być strzał w dziesiątkę.

Kawasaki W800 to jeżdżące muzeum techniki systematycznie wyposażane w coraz nowsze eksponaty. Forma pojazdu jest nad wyraz majestatyczna i zachowawcza, a doskonałe proporcje tworzą jeden z najpiękniejszych motocykli na rynku.

Kawasaki W800 Trail Blazer (10)

Reklama

Kształtem i duchem nawiązuje on do najlepszych lat brytyjskiej motoryzacji, co dla wielu z nas niekoniecznie jest zaletą. Wszak w tej kategorii król jest tylko jeden – Triumph Bonneville. Tworzenie jego kolejnych klonów może być niepotrzebną stratą energii.

Kawasaki W800 Trail Blazer (7)

Earnshaw Motorcycles oferuje nowe W800 z nieco zmienioną stylizacją. Japońskie motocykle zostały ubrane w ciuchy scramblerów, czyli rajdowych wszędołazów popularnych w latach 60. Mają podniesione zawieszenie, kostkowe opony, kierownice z poprzeczką i pojedyncze kanapy.

Kawasaki W800 Trail Blazer (1)

Stylowy wydech poprowadzony jest wysoko, w sportowym stylu. Cały pojazd nie stracił jednak klasycznego uroku, dodano mu tylko nieco pazura.

Kawasaki W800 Trail Blazer (6)

Przerobiony tak W800 kosztuje 42 500 zł, czyli 7,5 tysiąca więcej niż standardowy model. W momencie zamówienia możemy wybrać kolor malowania i dodatki, np. kształt wydechu. To ciekawa opcja dla osób usilnie poszukujących własnego stylu.

Reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.