Husqvarna Nuda 900 T z silnikiem BMW F800 GS wyszpiegowana. Oto jedyne zdjęcie

-

Nowa, turystyczna wersja świetnie sprzedających się modeli Husqvarna Nuda 900 i Husqvarna Nuda 900 R pojawi się w sprzedaży w 2014 roku. W sieci opublikowano szpiegowskie zdjęcie prototypu Husqvarna Nuda 900 Touring.

Kiedyś szwedzka, teraz już niemiecka marka Husqvarna obecnie w istocie jest filią koncernu BMW. Niemiecki zarząd po przejęciu firmy dość udanie zarządzał szwedzką fabryką – nowe motocykle znalazły uznanie klientów, a w 2012 roku sprzedano rekordową liczbę prawie 11 tysięcy jednośladów Husqvarna.

Model Nuda, który zadebiutował przed rokiem wzbudzał skrajne emocje. Najczęstszym zarzutem przeciwników był jednak brak wyrazistości: modelowi zarzucano za mocny silnik do jazdy po mieście oraz zbyt słabą ochronę przed wiatrem jak na motocykl turystyczny. I właśnie te ostatnie wątpliwości rozwiewa zapewne nowy model – sądząc po zdjęciach Husqvarna Nuda Touring to rasowy długodystansowiec.

Oprócz powiększonej szyby w porównaniu do dwóch istniejących modeli ma również szerszą kanapę i trochę więcej owiewek. Silnik prawdopodobnie nie uległ natomiast zmianie: maszyna nadal napędzana będzie jednostką, która została zapożyczona z motocykla BMW F800GS.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY