Rajd Dakar od kuchni. Galeria 20 zdjęć z biwaku

-

Niedziela 13 stycznia była  pierwszym oficjalnym dniem odpoczynku dla uczestników Rajdu Dakar. Gdy zawodnicy odpoczywali ich sztaby wspomagające miały pełne ręce roboty. Oto 20 zdjęć, zrobionych podczas dnia odpoczynku. 

Oczywiście odpoczynek był to tylko pozorny – po prostu zawodnicy nie musieli jechać. Ich ścięgna i mięśnie musiały jednak był wymasowane, motocykle – przeserwisowane, a strategie – zrewidowane i zaadoptowane do nowej sytuacji podczas drugiej części rajdu.

Kolejny dzień po odpoczynku jest zawsze najniebezpieczniejszym momentem całego rajdu – po chwilach pozornego spokoju zawsze następuje zdradliwe rozprężenie. Wtedy to według statystyk w Rajdzie Dakar ma miejsce najwięcej wypadków, a najwięcej zawodników z rajdu się wycofuje.

Zobaczcie, jak dzień odpoczynku wykorzystali zawodnicy i ich sztaby.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY