Honda CB650F. Ukłon producenta w stronę młodszych bikerów

-

Wśród tegorocznych nowości Hondy znalazł się model CB650F, stworzony z myślą o młodszych bikerach. Jest to miejski nakedem, który może szczególnie zainteresować wszystkich tych, którzy odebrali upragnione prawo jazdy kategorii A2. 

Nowy naked Hondy, który ma w założeniu zastąpić motocykle klasy 500 cm3 jest owocem filozofii „więcej znaczy lepiej”. CB 650 F jest napędzana rzędowym czterocylindrowcem o pojemności 650 cm3 i maksymalnej mocy 86 KM, identycznym jak w wersji obudowanej CBR 650 F, takie samo jest również zawieszenie. Bazowa wersja waży 206 kg, z opcjonalnym ABS 2 kg więcej.

Ukłonem w stronę początkujących motocyklistów jest zapowiadana wersja o mocy obniżonej do 47 KM z ABS w standardzie, spełniająca wymagania kategorii A2. Atrakcyjne malowanie zbiornika i mini owiewki przywodzą na myśl klasyczne modele Hondy sprzed lat. Nie wiemy jeszcze, kiedy nowa maszyna pojawi się w salonach, cenę określono jako „agresywną”. Możemy się więc spodziewać twardej walki w segmencie miejskich średniaków.

Konrad Bartnik
Konrad Bartnik
Motocyklista, perkusista, ojciec, wielbiciel dobrej kuchni i dużych porcji. Jego największa miłość to motocyklowe podróże – bliskie i dalekie, po asfalcie i bezdrożach. Lubi wszystko, co ma dwa koła, a najbardziej klasyczne nakedy ze szprychami i okrągłą lampą. Na co dzień drapie szutry starym japońskim dual sportem. Nie zbiera mandatów i nigdy nie miał wypadku. Bywa całkiem zabawny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY