Wśród tegorocznych nowości Hondy znalazł się model CB650F, stworzony z myślą o młodszych bikerach. Jest to miejski nakedem, który może szczególnie zainteresować wszystkich tych, którzy odebrali upragnione prawo jazdy kategorii A2. 

Nowy naked Hondy, który ma w założeniu zastąpić motocykle klasy 500 cm3 jest owocem filozofii „więcej znaczy lepiej”. CB 650 F jest napędzana rzędowym czterocylindrowcem o pojemności 650 cm3 i maksymalnej mocy 86 KM, identycznym jak w wersji obudowanej CBR 650 F, takie samo jest również zawieszenie. Bazowa wersja waży 206 kg, z opcjonalnym ABS 2 kg więcej.

Ukłonem w stronę początkujących motocyklistów jest zapowiadana wersja o mocy obniżonej do 47 KM z ABS w standardzie, spełniająca wymagania kategorii A2. Atrakcyjne malowanie zbiornika i mini owiewki przywodzą na myśl klasyczne modele Hondy sprzed lat. Nie wiemy jeszcze, kiedy nowa maszyna pojawi się w salonach, cenę określono jako „agresywną”. Możemy się więc spodziewać twardej walki w segmencie miejskich średniaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.