Harley-Davidson ujawnia przyszłoroczne modele. I silnik chłodzony cieczą

-

Harley-Davidson ujawnił cztery modele z przyszłorocznej linii. Oprócz kosmetycznych zmian w jednym przypadku czeka nas prawdziwa rewolucja: pierwszy w historii amerykańskiej firmy silnik chłodzony cieczą. Otrzymał go model CVO Limited.

Osiem nowych modeli zostało przygotowanych w ramach Projektu Rushmore, który jest częścią nowej polityki amerykańskiej firmy. Zakłada ona lepsze zarządzanie procesem produkcji, by nowe modele i dodatki mogły szybciej pojawiać się na rynku.

Osiem nowych modeli ujawnionych przez Harleya-Davidsona to:

  • Road King,
  • Street Glide,
  • Street Glide Special,
  • Electra Glide Ultra Classic,
  • Ultra Limited,
  • Tri Glide Ultra,
  • CVO Ultra Limited,
  • CVO Road King.

Wszystkie zostaną oznaczone logo Project Rushmore dla podkreślenia wagi nowego systemu zarządzania.

Nowością w ofercie H-D jest silnik z układem chłodzenia wspomaganym cieczą zastosowany w modelu CVO Limited. Z ważniejszych zmian należy wymienić zintegrowany układ hamulcowy z systemem ABS, nowy system komunikacji łączący odtwarzacz muzyki, interkom i nawigację.

Inne zmiany w przyszłorocznej linii modelowej to system ABS we wszystkich wersjach Sportstera, silnik Twin Cam 103 jako standard w Street Bobie i Super Glide Custom.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY