Rozpoczęły się wrocławskie Targi Motocyklowe. W szczelnie wypełnionej stoiskami targowymi Hali Stulecia we Wrocławiu można oglądać najnowsze modele motocykli, wspaniałe oldtimery i bogatą ofertę motocyklowych akcesoriów.

Targi Wrocław Motorcycle Show odbywają się już po raz czwarty. W tym roku oprócz nowych modeli, np. Suzuki V-Strom 1000 i Ducati Panigale 1199 Superleggera można zobaczyć unikalne customy, choppery, trajki i wspaniale odrestaurowane oldtimery.

[sam id=”11″ codes=”true”]

WMS (4)Stoiska z motocyklowymi akcesoriami przeżywają prawdziwe oblężenie. Zwiedzający mogą nie tylko obejrzeć i przymierzyć kurtki, kaski i buty, ale także kupić je w dobrej cenie. Szczególnie bogata jest oferta skierowana do użytkowników chopperów. Oprócz niezliczonych akcesoriów, dodatków i naszywek najbardziej zapaleni miłośnicy tych motocykli mogą skorzystać z usług profesjonalnego tatuażysty.

WMS (3)Stoisko Motovoyagera (11h) odwiedzają nie tylko motocykliści zainteresowani podróżami, ale także miłośnicy dwóch kółek, którzy dopiero przymierzają się do rozpoczęcia motocyklowej przygody. Dużym zainteresowaniem cieszą się książki “Motocyklista Doskonały” i “Wyprawy Motocyklowe”, które dostępne są na naszym stoisku.

Już wkrótce szersza relacja i znacznie więcej zdjęć.

WMS (8)

WMS (7)

WMS (6)

WMS (5)

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.