NewsyElektryzująca nowość od BMW. Elektryczny maksiskuter C Evolution

Elektryzująca nowość od BMW. Elektryczny maksiskuter C Evolution

-

BMW Motorrad ogłosiło datę prezentacji swojego najnowszego jednośladu – elektrycznego maksiskutera C Evolution. Premiera tej ważnej nowości odbędzie się podczas targów IAA Car Show we Frankfurcie, w najbliższy poniedziałek.

Elektryczny maksiskuter C Evolution oznacza dla BMW nowy rozdział w sektorze pojazdów miejskich. Gwałtowny rozwój tego sektora rynku w ostatnich latach wymusił na zarządzie niemieckiego koncernu stworzenie zupełnie nowych planów rozwoju dla pojazdów miejskich, które dotychczas reprezentowane były przez spalinowe skutery serii C.

Maksiskuter C Evolution będzie zbudowany na sprawdzonej w spalinowych skuterach platformie, co pozwoli producentowi uniknąć wielu problemów związanych z początkową fazą projektowania i produkcji. Z tego samego powodu do zasilania C Evolution zostaną wykorzystane akumulatory modułowe stosowane w samochodzie BMW i3. Możemy zatem śmiało twierdzić, że osiągi tego maksiskutera będą więcej niż dobre.

Znając możliwości i zasięg marketingu niemieckiej marki, jesteśmy przekonani, że C Evolution w niedługim czasie ma szansę stać się liderem segmentu skuterów elektrycznych.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ