Synowie Anarchii – serial o wyjętych spod prawa motocyklistach bije rekordy popularności i jest najwyżej ocenianym serialem w historii stacji FX. Pierwszy odcinek 6. sezonu wyemitowany zostanie w USA w najbliższy wtorek, 10 września.

Nawet najlepsze seriale borykają się z okresowym spadkiem oglądalności. Problem ten nie dotyczy jednak produkcji Sons of Anarchy, który z sezonu na sezon przyciąga nowe rzesze widzów. Każdy z odcinków poprzedniego, piątego sezonu obejrzało średnio ponad sześć milionów ludzi, ustanawiając nowy rekord stacji FX. Szósta seria rozpocznie się specjalnym, trwającym 90 minut epizodem. Emisja zaplanowana jest 10 września o godzinie 22.

Choć premiera dotyczy na razie tylko Stanów Zjednoczonych, emitująca ten serial w Polsce stacja Fox już zapowiedziała zakup szóstego sezonu. Mamy także inną dobrą wiadomość dla fanów serialu. Kurt Sutter, scenarzysta Sons of Anarchy, podpisał z producentem nową, 3-letnią umowę. Oznacza to, że możemy spodziewać się jeszcze co najmniej dwóch sezonów serialu.

6. sezon Sons of Anarchy [TRAILER]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.