Wietnam to nie jest miejsce, które kojarzymy z tuningiem motocykli. Przykład tego customa pokazuje jednak, że prawdziwy talent nie zależy od miejsca pochodzenia. Honda CB750F zmodyfikowana przez wietnamskiego tunera wzbudza prawdziwy zachwyt.

Oto zachwycający cafe-racer z warsztatu tuningowego Tu Thanh Da. Dawcą dla tego motocykla była poczciwa Honda CB750F z 1981 roku. Silnik został w najdrobniejszych szczegółach przywrócony do stanu fabrycznego.

Rząd czterech cylindrów o łącznej pojemności 736 cm3 dostarcza 68 KM, które na tylne koło przenosi skrzynia biegów o pięciu przełożeniach. Dla zapewnienia lepszego przepływu powietrza zamiast standardowego airboxa zastosowano filtry stożkowe.

W miejsce fabrycznego widelca zamontowano pochodzący z Suzuki produkt USD, zaś przedni reflektor zastąpiono wypasionym bi-xenon o niesamowitym kształcie. Ramę poddano drobnym modyfikacjom, by wpasować ręcznie wykonany zbiornik paliwa i siodło.

Znakomitym uzupełnieniem całości są lusterka montowane na końcówkach kierownicy i staranne malowanie podkreślające fantastyczny wygląd retro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here