Dakar 2013. Yamaha WR450F wyciągana z błota przez helikopter (zdjęcia)

-

Są w Dakarze takie chwile, gdy jechać dalej nie można. Dla francuskiego zawodnika Thierrego Herve jadącego motocyklem Yamaha WR450F taka chwila nastąpiła podczas wczorajszego etapu.

11. etap Rajdu Dakar z La Rioja do Fiambala nie był dla Thierrego Herve szczęśliwy. Kontynuowanie jazdy uniemożliwiły Francuzowi wezbrane rzeki – po gwałtownych deszczach w wielu miejscach, przez które przebiega trasa rajdu  miały miejsce lokalne powodzie i podtopienia. Z pomocą pospieszył dyrektor Rajdu Dakar,  Etienne Lavigne, który wezwał na pomoc helikopter.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY