BMW K1600 bagger sfotografowano podczas jazd testowych. Motocykl, o którym pisaliśmy w czerwcu to połączenie komfortu hiperturystyka i stylizacji cruisera. Premiery nowego modelu należy spodziewać się na targach Intermot.

Przygotowywany przez BMW bagger będzie walczył w skromnym jak dotąd segmencie reprezentowanym między innymi przez Hondę Hold Wing F6B czy Harleya-Davidsona Street Glide. Bagger to nic innego jak cruiser przystosowany do turystyki –  a w tej dziedzinie BMW ma ogromne doświadczenie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Szpiegowskie zdjęcie ujawnia odmienną niż w przypadku K1600GT pozycję kierowcy – siedzi on nieco niżej, a efekt typowo “cruiserowej” pozycji podkreśla opadająca linia bocznych kufrów. Kufer centralny nie pasuje do stylistyki motocykla – zapewne nie zobaczymy go w wersji produkcyjnej.

O ostatecznym wyglądzie motocykla dowiemy się zapewne podczas nadchodzących targów Intermot w Kolonii.

3 KOMENTARZE

  1. …fakt, K 1600 nie był i już chyba nie stanie się hitem takim jak np. RT bawarskiego producenta, w/g. mnie jest po prostu nijaki mimo zaawansowanych choć nie zawsze bezawaryjnych technologii. Myślę ze Honda spisała się o niebo lepiej wraz ze swym F6b dalej wiodąc prym w swojej klasie … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.