Bezpłatne szkolenie dla użytkowników motocykli 125 cm3 z Moto-Sekcją – zapisy tylko do jutra!

-

Lubelska Moto-Sekcja szkoli wszystkich, nikomu nie odpuszcza. Po szkoleniach dla ogółu motocyklistów i tylko dla kobiet przyszedł czas na imprezę tylko dla użytkowników małych maszyn klasy 125. Pierwsza edycja odbędzie się już w czwartek 27 lipca w Lublinie, natomiast zapisy potrwają tylko do 22 lipca. Pośpieszcie się i weźcie udział!

Wielu, jeśli nie większość użytkowników motocykli i skuterów z silnikami 125 cm3 jeździ nimi z samochodowym prawem jazdy kat. B. Oznacza to, że prawdopodobnie nigdy nie byli na żadnym szkoleniu typowo motocyklowym. To spora luka w wiedzy i umiejętnościach, która może dać o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego ekipa Artura Lisa z Moto-Sekcji postanowiła ją zasypać i zaprosić wszystkich chętnych na cykl trzech bezpłatnych szkoleń dla kierowców maszyn klasy 125.

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Pierwsze z nich odbędzie się już w czwartek 27 lipca w Lublinie, wyjątkowo nie na ODTJ, tylko na placu pod centrum handlowym Skende przy Al. Spółdzielczości Pracy 88. Uczestnicy szkolenia we własnym gronie, bez poganiania i stresowania przez kierowców dużych i szybkich maszyn, będą mogli przyswajać kolejne porcje techniki jazdy motocyklem.

Bezpłatne szkolenie dla użytkowników motocykli 125 cm3 z Moto-Sekcją – zapisy tylko do jutra!

Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji (jak zawsze na bezpłatnych szkoleniach z Moto-Sekcją), dlatego przy zapisach obowiązują ścisłe zasady. Przeczytacie o nich na stronie wydarzenia na Facebooku. Zapisy trwają tylko do soboty 22 lipca, do godziny 23:59. Nie zwlekajcie z decyzją, czasu jest mało, a szkolenie znakomite. Do zobaczenia w Lublinie!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY