Bezpieczna Jazda z Motorismo coraz bliżej. Przedstawiamy szczegółowy plan szkolenia na Torze Poznań i przypominamy, że trwa nasz konkurs, w którym możecie zdobyć wejściówkę na tę imprezę. 

Bezpieczna Jazda z Motorismo rozpoczyna się na Torze Poznań w niedzielę od godziny 8:00. Warto przybyć chwilę wcześniej, aby sprawnie zarejestrować się i dokonać wszelkich formalności. Zbieramy się w Sali Dużej, do której poprowadzą cię od głównej bramy drogowskazy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

msm7Trening poprzedzi wprowadzenie teoretyczne oraz omówienie prawidłowej regulacji motocykla i podstaw. Wszystko po to, by prawidłowo wykonać każdy z trenowanych elementów. Otrzymasz naklejkę na motocykl, która przyporządkuje cię do odpowiedniej grupy.

motorismo tabelaW szkoleniu weźmie udział 64 uczestników. Zostaną oni podzieleni na 8 równych grup (A-H), z których każda w tym samym czasie będzie ćwiczyć na jednym ze stanowisk szkoleniowych. Zostały one podzielone wg istoty trenowanego elementu w odpowiednich miejscach toru.

Zdobądź wejściówkę na szkolenie Bezpieczna Jazda z Motorismo!

Szczegółowy plan ćwiczeń na torze:

1. Próba hamowania i przyspieszania (prosta start- meta)
2. Szkolenie mechaniczne (boks techniczny w wieży)
3. Korekta toru jazdy w łuku (Baba Jaga)
4. Test łosia (odcinek 4-5)
5. Nagła zmiana kierunku jazdy (odcinek 6-7)
6. Jazda w łuku ze stałym gazem (kukurydza)
7. Szkolenie medyczne (duża sala)
8. Praktyczne użycie tylnego hamulca (pod wiaduktem).

torKażda grupa będzie miała dokładnie pół godziny na trening danego elementu. Po tym czasie wszystkie grupy synchronicznie zmieniają stanowiska szkoleniowe. Co ważne – cały dzień wytężonego treningu zakończy się wspólną biesiadą przy grillu.

msm4W trakcie szkolenia będzie również możliwość posilenia się podczas „szkolenia mechanicznego” w boksie technicznym wieży.

msm5Trenerami będą utytułowani zawodnicy Mistrzostw Polski oraz licencjonowani instruktorzy sportu motocyklowego. Głównym instruktorem będzie Jacek Molik – zdobywca Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych oraz licencjonowany sędzia i delegat techniczny FIM.

msm1Każdy z uczestników otrzyma praktyczne, indywidualne wskazówki co do poprawności wykonywanych manewrów. Będziesz miał okazję poznać swoje słabe punkty, złe nawyki oraz skorygować popełniane od dawna błędy.

msm2To niepowtarzalna okazja by podnieść swój poziom wiedzy technicznej, percepcji zagrożeń oraz umiejętności i kultury prowadzenia motocykla. Te wszystkie elementy składają się na szeroko pojęte bezpieczeństwo. A przy tym – co najważniejsze – to porządna dawka emocji, adrenaliny i niesamowitej frajdy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.