Zarzut zabójstwa usłyszą członkowie nieformalnej rosyjskiej grupy motocyklowej „Nocne Wilki”. W październiku śmiertelnie postrzelili oni innego motocyklistę. Członkiem „Nocnych Wilków” jest prezydent Rosji Władimir Putin.

Policja podmoskiewskiego miasteczka Zielenograd oskarżyła kilku członków nieformalnej grupy motocyklowej „Nocne Wilki” o zabójstwo. Mieli oni podczas strzelaniny ranić ze skutkiem śmiertelnym członka innej, konkurencyjnej grupy o nazwie „Trzy Drogi”, a także porwać i więzić kilku innych. Strzelanina miała miejsce w październiku 2012 roku.

Jak już informowaliśmy, członkiem Nocnych Wilków jest Władimir Putin. Z tego powodu prezydent Rosji znajduje się na czarnej liście fińskich służb specjalnych.

5 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie rozumiałem “mocy przynależności” – jak nie do KGB, to do Nocnych Wilków, itd… Druga uwaga to taka: każdy może kupić motocykl i go używać. Każdy może kupić lodówkę, telewizor, itd. Takie czasy. Trzecia – motocykliści, co do siebie strzelają? Z motoru strzelać się nie da (w znaczeniu broni), a zatem, to nie motocyklista strzela, nie klub, tylko dany człowiek, który może ubrać się w cokolwiek z dowolnymi napisami i który może podjechać rowerem, autem, motorem lub przyjść pieszo. Jeśli zaś czegoś nie rozumiem, może ktoś objaśni. Dzięki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here