Reklama

Airbrake MX 360 with Ryan Villopoto to nowy projekt firmy Oakley realizowany wraz z twórcą technologii Oculus Rift. Projekt zapewni fanom motocrossu niezapomniane przeżycia dzięki wirtualnej rzeczywistości.

Obecnie najpopularniejsza w świecie gier technologia Oculus Rift z dostępem do obrazu 360 stopni tym razem zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie na torach motocross. Ryan Villopoto, uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie, zabierze wszystkich miłośników sportu motocyklowego w świat rywalizacji i adrenaliny.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Prezentacja “Airbrake MX 360 with Ryan Villopoto” odbyła się w Las Vegas na Fashion Show Mall w dniach 2-4 maja. Fani motocrossu będą mieli możliwość zapoznania się z projektem podczas wybranych imprez w tym roku, miedzy innymi na poszczególnych etapach Lucas Oil Pro Motocross Championship 2014.

Doświadczenie firmy Oakley w motocross to pasmo sukcesów od prawie 40 lat. Gogle Airbrake MX to jedne z najczęściej wybieranych modeli przez zawodników światowej klasy, które łączą w sobie najwyższe standardy dla pełnej ochrony i komfortu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.