304 km/h po mieście na Suzuki GSX-R 1000. Policja obezwładnia pirata [FILM]

-

Z prędkością 304 km/h pędził przez miasto pewien amerykański motocyklista, zatrzymany przez policję w Dallas w Teksasie. Wieczorny pościg za piratem stał się hitem internetu, materiał wyemitowały również lokalne stacje telewizyjne. 

27-letni William Pfohl, pędzący przez miasto swoją Suzuki GSX-R 1000 został zauważony przez stojący przy drodze policyjny radiowóz. Policjanci ruszyli za nim, jednak w złapaniu uciekiniera pomógł nieco przypadek. W motocyklu skończyła się bowiem benzyna i kierowca zmuszony był zatrzymać się na poboczu.

304 km/h w mieście


Po zatrzymaniu motocyklista został przez policjantów pezpardonowo obezwładniony i przewrócony na ziemię wraz z motocyklem (1:45). W jego organizmie nie stwierdzono alkoholu ani narkotyków. Za niezatrzymanie się do kontroli, stworzenie zagrożenia na drodze oraz ucieczkę przed policją grozi mu więzienie. Jego motocykl został już skonfiskowany.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY