Piękna, klasyczna lecz bardzo zaniedbana Yamaha SR400 w rękach jednego z najlepszych warsztatów tuningowych, Deus Ex Machina, stała się kwintesencją frajdy – motocyklem dla prawdziwego surfera.

The Smirk, bo tak nazywa się ten projekt, niszczał do niedawna w szopie australijskiego farmera. Przed niechybnym pożarciem przez rdzę uratował go tuner z warsztatu Deus, który postanowił gruntownie przebudować sprzęt by tchnąć w niego drugie życie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

The Smirk (16)Jeremy rozpoczął pracę od kompletnej odbudowy starego silnika. Drobiazgowo odświeżył każdy jego element nadając mu wygląd i sprawność nowej jednostki. Także rama została dokładnie oczyszczona i pomalowana proszkowo na czarny kolor.

The Smirk (13)W miejsce oryginalnego wahacza Jeremy zastosował element pożyczony z Kawasaki KLX, co umożliwiło zastosowanie nowych regulowanych amortyzatorów Gazi. Jeremy pozbył się fabrycznego airboksu, zastępując go pięknym sportowym filtrem powietrza.

The Smirk (12)Prawdziwym majstersztykiem są miniaturowe zegary – obrotomierz zamontowany tuż przy górnej półce i prędkościomierz, który znalazł się nietypowo przy lewej ladze. Całości dopełniają siodło i inne wykończenia wykonane z zamszu. Najważniejszym jednak akcesorium jest pasująca do motocykla deska surfingowa. Nie ma to jak być na fali…

The Smirk (15)

The Smirk (11)

The Smirk (10)

The Smirk (9)

The Smirk (8)

[sam id=”12″ codes=”true”] The Smirk (7)

The Smirk (6)

The Smirk (5)

The Smirk (4)

The Smirk (3)

[sam id=”12″ codes=”true”] The Smirk (2)

The Smirk (1)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here