Motocyklowa pasja potrafi popchnąć do wielu lekkomyślnych czynów. Plusem takich zachowań jest radykalna poprawa własnych umiejętności. Minusem – bolesne konsekwencje w przypadku najdrobniejszej choćby porażki.

Zima jest dla nas motocyklistów rodzajem pokuty. Powstrzymując się od tego, co kochamy najbardziej, pokutujemy za wszelkie przekroczenia prędkości, jazdę na jednym kole, nadużywanie uprzejmości innych kierowców.

Żwawo po śniegu

Nieliczni niepokorni, którzy nie chcą dostosować się do utartego od dziesięcioleci sezonowego rytmu motocyklowego, są narażeni na nieprzyjemnie przygody. Jeśli jednak uda im się je przetrwać, mogą być z siebie dumni i szczycić się zwycięstwem nad śniegiem. Spragniony motocyklowych wrażeń zimowy jeździec z filmu tę walkę niestety przegrał.

5 KOMENTARZE

  1. the auto moto.com
    jak ktos nie chce czekac do wiosny niech wsiada na ten ” niby jednoslad” skuter chinsko- amerykanski na 3 kołach . Napewno się nie wywrócisz.

  2. W tym roku śnieżno-lodowa gleba zaliczona (; Najgorzej podnieść motocykl na lodzie, jeśli jeździsz “szosowym enduro” (Ap Pegaso 650) w szosowych kozakach z płaską podeszwą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.