Stylówa w szczytnym celu. Kup koszulkę i pomóż spełnić marzenie Janka Folgi o powrocie na motocykl!

-

Kariera Janka Folgi w enduro szła w bardzo dobrym kierunku. Niestety w 2020 roku zawodnik ten uległ ciężkiemu wypadkowi, w którym złamał kręgosłup. Dziś porusza się na wózku i walczy o powrót do normalnego życia, a przede wszystkim wciąż marzy o jeździe motocyklem. Możemy mu w tym pomóc kupując specjalne t-shirty i bluzy w jego internetowym sklepie. 

Janek jest utytułowanym zawodnikiem enduro. Ma w tej dyscyplinie na koncie m.in. Puchar Polski i tytuł II Wicemistrza Polski, był również członkiem naszej kadry narodowej i chciał walczyć o mistrzostwo świata. Regularnie trenował za oceanem, w Kanadzie, i to właśnie tam w 2020 roku przydarzył mu się fatalny wypadek. Upadł w czasie rozgrzewki przed treningiem i złamał jeden z kręgów, który następnie uszkodził rdzeń kręgowy. Od tego czasu Janek jest sparaliżowany od pasa w dół i porusza się na wózku. 

Nie przeszkadza mu to jednak czerpać z życia pełnymi garściami. Już przed wypadkiem był doskonale znany w środowisku offroadowców i ceniony za swoją otwartość i serdeczność. Pod tym względem w zasadzie nic się nie zmieniło – Janek wciąż jest wulkanem energii i mocno walczy o to, żeby stanąć na nogi oraz w takim stopniu, w jakim to będzie możliwe, wrócić na motocykl. 

Wszyscy możemy mu pomóc w opłaceniu kosztów żmudnej i drogiej rehabilitacji. Janek z pomocą przyjaciół wypuścił serię bluz i t-shirtów z hasłem, którego warto się trzymać: „It’s a beautiful life”. Możecie kupić te ciuchy w zakładce „Sklep” na oficjalnej stronie internetowej Janka Folgi. Warto zrobić to od razu – składając zamówienie do 31 marca można dodatkowo wygrać koszulkę z autografem Dominika Olszowego

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY