“Jesteśmy rodzicami, nie wariatami” – to kampania społeczna, której celem jest przedstawienie motocyklistów jako odpowiedzialnych ludzi, którzy często współdzielą swą pasję z dziećmi. Portal Motovoyager objął patronatem tę akcję.

Choć wizerunek motocyklisty zmienia się na lepsze, wciąż nie brakuje opinii, które jednoznacznie negatywnie oceniają nas jako wariatów na dwóch kołach. Panuje swego rodzaju odpowiedzialność zbiorowa, która za wyczyny garstki bezmyślnych szaleńców każe piętnować całą motocyklową społeczność.Aby walczyć ze stereotypem złego motocyklisty jedna z wrocławskich firm, Family Photos, zorganizowała akcję społeczną pod hasłem “Jesteśmy rodzicami, nie wariatami”. Przez kilka najbliższych dni organizowane będą sesje, w których motocykliści z zupełnie różnych środowisk będą brać udział w sesjach ze swoimi pociechami.

Portal Motovoyager.pl z przyjemnością objął patronatem tę akcję, a także z dumą weźmie w niej udział. Zdjęcia będzie można obejrzeć na specjalnej wystawie. O jej miejscu i terminie oczywiście poinformujemy.

12764811_1131082826924741_1365680145100428721_o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here