Tylko do końca kwietnia zbierane są zgłoszenia do podróży marzeń, jaką Harley-Davidson funduje dla dwóch śmiałków. Czym prędzej wymyśl hasło reklamowe i skorzystaj z jazdy próbnej.

Przypomnijmy – zwycięzca poprzedniej edycji konkursu Discover More, Luis Castilla został wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów. Jego dwumiesięczna wyprawa modelem Street Glide Special została w pełni sfinansowana przez Harleya-Davidsona. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków.

Dla uczestników tegorocznej edycji Harley-Davidson przygotował niespodziankę – na wyprawę życia można zabrać najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę! Co jednak zrobić, by wygrać wymarzoną podróż? Wystarczy odbyć jazdę próbną w jednym z autoryzowanych salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce oraz wymyślić hasło konkursowe. Do dyspozycji jest sześć modeli – Superlow 1200T, Heritage Softail Classic, Road King Classic, Street Glide Special, Road Glide Special i Ultra Limited.

HD_DiscoverMore_5To jednak nie wszystko. Zwycięzca konkursu i jego towarzysz otrzymają na dwutygodniową wyprawę motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 PLN na pokrycie kosztów podróży. Nieźle? – czytajcie dalej: wyprawę można zaplanować w dowolnym miejscu na świecie! Byle było w miarę blisko do autoryzowanych wypożyczalni motocykli Harley-Davidson skąd odbiera się i gdzie oddaje motocykle (Harley-Davidson Authorized Rentals).

HD_DiscoverMore_2Jazdę próbną zarezerwować można na specjalnej stronie www.h-d.com/discovermore. Znajduje się tam również regulamin konkursu. Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016 r. Jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016.

HD_DiscoverMore_3W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji.

Trzecia edycja Discover More nie mogła wystartować w bardziej sprzyjającym czasie. Badania potwierdzają, że z roku na rok rośnie w Europie liczba wyszukiwań frazy “Blue Monday”. To dzień, który zasłynął jako najbardziej depresyjny w roku; największy – aż 94% wzrost odnotowano w Niemczech.

Można śmiało stwierdzić, że lek na zimową chandrę znajdziesz niekoniecznie w aptece, lecz w Harley-Davidson – jak sugerują też badania w sieci, szczególnie polecana jest jazda próbna motocyklem Harley. Użytkownicy motocykli Harley-Davidson przejawiają daleko większą ekstrawersję (53%) oraz ugodowość (48.5%). Badania pokazują, że ekstrawersja idzie w parze z szeroko pojętą pomyślnością oraz poczuciem szczęścia, natomiast ugodowość zwiększa prawdopodobieństwo występowania w życiu pozytywnych doświadczeń. I wszystko staje się jasne – jazda motocyklem Harley uszczęśliwia!

HD_DiscoverMore_4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.