śr., 10 sie 2022

Discover More 2016. Wygraj podróż marzeń motocyklem Harley-Davidson, zabierz kolegę

-

Tylko do końca kwietnia zbierane są zgłoszenia do podróży marzeń, jaką Harley-Davidson funduje dla dwóch śmiałków. Czym prędzej wymyśl hasło reklamowe i skorzystaj z jazdy próbnej.

Przypomnijmy – zwycięzca poprzedniej edycji konkursu Discover More, Luis Castilla został wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów. Jego dwumiesięczna wyprawa modelem Street Glide Special została w pełni sfinansowana przez Harleya-Davidsona. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków.

Dla uczestników tegorocznej edycji Harley-Davidson przygotował niespodziankę – na wyprawę życia można zabrać najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę! Co jednak zrobić, by wygrać wymarzoną podróż? Wystarczy odbyć jazdę próbną w jednym z autoryzowanych salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce oraz wymyślić hasło konkursowe. Do dyspozycji jest sześć modeli – Superlow 1200T, Heritage Softail Classic, Road King Classic, Street Glide Special, Road Glide Special i Ultra Limited.

HD_DiscoverMore_5To jednak nie wszystko. Zwycięzca konkursu i jego towarzysz otrzymają na dwutygodniową wyprawę motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 PLN na pokrycie kosztów podróży. Nieźle? – czytajcie dalej: wyprawę można zaplanować w dowolnym miejscu na świecie! Byle było w miarę blisko do autoryzowanych wypożyczalni motocykli Harley-Davidson skąd odbiera się i gdzie oddaje motocykle (Harley-Davidson Authorized Rentals).

HD_DiscoverMore_2Jazdę próbną zarezerwować można na specjalnej stronie www.h-d.com/discovermore. Znajduje się tam również regulamin konkursu. Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016 r. Jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016.

HD_DiscoverMore_3W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji.

Trzecia edycja Discover More nie mogła wystartować w bardziej sprzyjającym czasie. Badania potwierdzają, że z roku na rok rośnie w Europie liczba wyszukiwań frazy „Blue Monday”. To dzień, który zasłynął jako najbardziej depresyjny w roku; największy – aż 94% wzrost odnotowano w Niemczech.

Można śmiało stwierdzić, że lek na zimową chandrę znajdziesz niekoniecznie w aptece, lecz w Harley-Davidson – jak sugerują też badania w sieci, szczególnie polecana jest jazda próbna motocyklem Harley. Użytkownicy motocykli Harley-Davidson przejawiają daleko większą ekstrawersję (53%) oraz ugodowość (48.5%). Badania pokazują, że ekstrawersja idzie w parze z szeroko pojętą pomyślnością oraz poczuciem szczęścia, natomiast ugodowość zwiększa prawdopodobieństwo występowania w życiu pozytywnych doświadczeń. I wszystko staje się jasne – jazda motocyklem Harley uszczęśliwia!

HD_DiscoverMore_4

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Wakacje dobrze wpływają na sprzedaż motocykli – statystyki sprzedażowe w lipcu 2022 roku

Okres wakacyjny i fantastyczna pogoda za oknem sprzyja chęci zakupu motocykla, o czym świadczą statystyki sprzedażowe jednośladów w lipcu 2022 roku. Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego...

Nowy gracz wśród pięćsetek – Voge 500DS [test, opinia, recenzja, dane techniczne, spalanie]

Adventury od dłuższego czasu stoją na czele list sprzedaży. Popularność zyskują nie tylko „litry”, ale także i mniejsze pojemności. Te ostatnie przekonują do siebie...

Honda Africa Twin 750 – udany click bait czy wyciek gorącej premiery? [VIDEO]

Wyobraźcie sobie, że już w niedalekiej przyszłości na rynku pojawi się Africa Twin 750. Ależ byłaby to gorąca nowość, która mogłaby konkurować w mocno...

Benelli TRK 702 zostanie uzbrojone w kamery

Najnowsze modele Benelli są trochę jak Yeti, wiele osób o nim słyszało, ale nikt go nie widział. Podobnie jest z TRK 702, które zapowiadane...

Hamownia z Lego Technics, czyli zabaw się w motocyklowego inżyniera

Głęboko wierzymy, że konstrukcje nowych motocykli, na których jeździmy, zanim osiągną swój ostateczny kształt, właśnie tak są testowane. Inżynierowie, aby nie narażać firm na...