Poprawa wyglądu starszego motocykla może być sprawą stosunkowo prostą. O ile oczywiście, zamiast przyczepiać do niego niepotrzebne ozdoby, skupisz się na wysokiej jakości dyskretnych akcesoriach – na przykład eleganckiej osłonie łańcucha.

W internecie dosłownie roi się od zdjęć starszych motocykli poddanych modyfikacjom, które nie tylko nic wspólnego nie mają z estetyką i funkcjonalnością, ale z poczuciem dobrego smaku w ogóle.

Tymczasem wiele modyfikacji w starszym motocyklu przeprowadzić po prostu warto. Nie tylko ze względu na wygląd – nowoczesne technologie pozwalają tworzyć akcesoria, które posłużą znacznie dłużej niż te zamontowane w czasach produkcji jednośladu. Nie jest tajemnicą, że w wielu motocyklach, nawet produkowanych obecnie, producenci oszczędzają na detalach.

W ofercie TRW-Lucas znaleźliśmy kilka akcesoriów, które chętnie sami zamontowalibyśmy we własnych motocyklach. O kierownicach, czy uchwycie tablicy rejestracyjnej pisaliśmy już we wcześniejszych artykułach. Tym razem w oko wpadła nam osłona łańcucha.

Osłony TRW-Lucas występują w dwóch wersjach – srebrnej i czarnej, co pozwala na łatwe dopasowanie do stylu posiadanego motocykla. Szczególna popularnością cieszy się czarna uniwersalna osłona łańcucha z serii “Black Edition”, która, zestawiona z innymi akcesoriami z tej serii (sety podnóżków, kierownica clip-on), daje ciekawy mroczny wygląd motocykla.

Niezależnie od wersji, osłona łańcucha wykonana jest z walcowanego aluminium i wygląda naprawdę atrakcyjnie, choć jednocześnie na tyle dyskretnie, że można zamontować ją do motocykli różnych typów. Przekonuje wysoką jakością wykonania i stabilnością montażu. Dzięki zastosowanej farbie proszkowej, osłona jest odporna na zarysowania i korozję.

Osłona łańcucha TRW-Lucas jest łatwa do samodzielnego montażu – to dobry pomysł na zajęcie podczas zimowego przestoju w jeździe motocyklem. Maksymalny zakres mocowań to 377mm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.