Policja z amerykańskiego miasta Kingston opublikowała film z pościgu za młodym motocyklistą. Z jego ścigacza podczas ucieczki odpadła kanapa, co nie przeszkodziło śmiałkowi uciekać dalej. 

Pomysłowość i hart ducha niektórych młodych adeptów motocyklizmu są naprawdę godne podziwu. Wyjątkowym parciem na jazdę swym ścigaczem wbrew niespodziewanym trudnościom wykazał  się 19-letni Leonard Merrell. Nie chcąc być zatrzymanym przez miejscowego szeryfa za przekroczenie prędkości, kontynuował ucieczkę nie przejmując się zbytnio utratą kanapy.

Jeździec bez głowy kanapy

Na filmie widać, jak młody biker pędzący przez miasto ucieka przed miejscowym szeryfem, niemal taranując stojącego przy drodze robotnika. Mija bez zatrzymania znak stop i wylatuje w powietrze po uderzeniu w krawężnik. Po uderzeniu z motocykla odrywa się kanapa, uderzając w uczestniczący w pościgu policyjny samochód.

Motocyklista – już bez kanapy – zjeżdża następnie z drogi, próbując się ukryć w przydrożnym domu. Zmienia jednak decyzję i zaczyna uciekać w drugą stronę. Na trawie przewraca motocykl i ucieka dalej pieszo. Do pościgu włącza się przechodzący obok strażak i po pieszym pościgu (niewidocznym na filmie) właśnie jemu udaje się złapać pirata.

Na szlifowanie na sucho umiejętności stania w półprzysiadzie na podnóżkach zawzięty biker będzie miał co najmniej kilka lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.