Szpiegowski film przedstawiający nowy model MV Agusta Dragster 800 pojawił się w sieci. Motocykl przyłapany przez czujnego miłośnika włoskiej marki wydaje się już gotowy do produkcji.

MV Agusta Dragster 800 to jeden z najbardziej tajemniczych motocykli ostatnich tygodni. Włosi kuszą pikantnymi detalami i starannie budują napięcie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

W myśl zasady “niech mówią o nas źle byle mówili” ostatni film promocyjny modelu Dragster wzbudził niezdrowe zainteresowanie prawników zespołu Metallica. Okazało się, że pierwotna ścieżka dźwiękowa przypominała do złudzenia wielki przebój zespołu – utwór “Enter Sandman”.

Szpiegowski film MV Agusty Dragster

Nakręcony telefonem film przedstawia niemal gotowy motocykl podczas wizyty na stacji paliw niedaleko włoskiego Varese. Mimo nienajlepszej jakości obrazu można rozpoznać elementy modelu Brutale 675/800 ze zbiornikiem, reflektorem, bocznymi panelami. Nieco inna jest kierownica, która wydaje się nieco obniżona.

Najbardziej charakterystycznym elementem jest jednak krótki tył motocykla, który znakomicie harmonizuje się z tylnymi światłami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.