Drag-race. Wyścig na ćwierć mili z punktu widzenia łańcucha

-

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tę starą prawdę postanowił odświeżyć biker, który wystartował w wyścigu na 1/4 mili. Umieścił kamerę na wahaczu tak, by pokazywała pracę łańcucha.

Wyścigi drag-race, czyli po prostu na 1/4 mili znamy doskonale. Patrząc na nie z boku nie dostrzegamy jednak wszystkich niuansów tej rywalizacji. A to właśnie szczegóły decydują o sukcesie a przede wszystkim o bezpieczeństwie.

Wyścig na 1/4 mili z punktu widzenia łańcucha

Wszystko, co powinno być sprawdzone, sprawdza się trzy lub cztery razy. Każdy błąd może bowiem doprowadzić do katastrofy. Na filmie widzimy jak ogromne siły działają na motocykl – to prawdziwa jazda na krawędzi.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY