Zniszczony w bombardowaniu Charkowa BMW R 18 powstał jak feniks z popiołów. Oto Unbreakable!

-

R 18 Unbreakable to motocykli, który jak feniks powstał z popiołów. Podczas walk prowadzonych na terytorium Ukrainy zbombardowany został salon BMW i Mini – AWT Bavaria w Charkowie. Zniszczeniom uległ budynek oraz pojazdy znajdujące się w środku.

Mimo trwającej wojny, manifestując swój bunt przeciwko niej, przedstawiciele AWT Bavaria Ukraine postanowili uratować jeden z uszkodzony motocykli. Wybór padł na model BMW R 18. Wraz z Iron Custom Motors kompletnie zniszczony motocykl został przekształcony w oszałamiającego bobbera, symbolizującego niezachwianą determinację i ducha narodu.

Zniszczony w bombardowaniu Charkowa BMW R 18 powstał jak feniks z popiołów. Oto Unbreakable!

Tak powstał wyjątkowy motocykl, który mógł dostać tylko taką nazwę – Unbreakable, czyli po polsku Niezniszczalny. Oryginalny motocykl został poddany sporym modyfikacjom. Otrzymał większe opony i obniżone podwozie, a jego nadwozie zyskało poziome linie, które nadają mu opływowy i dynamiczny wygląd. Specjalnie wykonany wahacz tylnego koła dodał wyrazistości całemu projektowi.

Zniszczony w bombardowaniu Charkowa BMW R 18 powstał jak feniks z popiołów. Oto Unbreakable!

Motocykl wydaje się być osadzony w klasycznej sztywnej ramie, ale pod tylną jej częścią kryje się zawieszenie pneumatyczne. Oto jak połączyć klasę z komfortem! Unbreakable jest odzwierciedleniem ducha walki i niezłomności Ukraińców, którzy każdego dnia kontynuują odbudowę swojego kraju i mocno wierzą, że zwycięstwo nadejdzie bardzo szybko.

Nowe BMW R 18 Roctane. Podróż w wielkim stylu [cruiser, bagger, premiera 2023] | Motovoyager

Zniszczony w bombardowaniu Charkowa BMW R 18 powstał jak feniks z popiołów. Oto Unbreakable!

Już w najbliższy wtorek – 4 lipca R 18 Unbreakable odwiedzi Warszawę. Jego twórcy, wraz ze swoim dziełem, pojawią się w Hali Koszyki. Od godziny 10:00 będzie można podziwiać niezniszczalny motocykl, a dodatkowo na miejscu będzie można wspomóc fundację pierwszej damy Ukrainy – Oleny Zelenskiej. Zapraszamy!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY