pt., 30 Lip 2021

GBox Assist – rozwiązanie dla firm transportowych

-

Firmy transportowe muszą na co dzień sprostać licznym wyzwaniom, jakie przed nimi stoją we wciąż zmieniających się czasach. Są rozwiązania, które usprawnią im funkcjonowanie i zarządzanie flotą, a nawet pozwolą wypracować oszczędności. Odpowiedzią na zapotrzebowanie jest m.in. system GBox Assist. Sprawdź zakres jego możliwości.

Firma Inelo zyskała popularność jako producent czytników kart kierowców i tachografów, ale opracowała i wdrożyła także system telematyczny GBox Assist oraz innowacyjny program służący do analizy czasu pracy kierowców TachoScan. Poznaj innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia kontrolę spedytora nad pojazdem i trasą i usprawnia prowadzenie firmy transportowej. 

GBox Assist – sprawne zarządzanie pojazdami w firmie transportowej 

GBox Assist to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców z branży transportowej. System pozwala na zdalny odczyt kart i tachografów, ale też zapisuje przebieg delegacje i noclegi, pozwala pozyskać i rozliczyć się na podstawie rzeczywistych informacji. Dane są przenoszone też do programu 4Trans, w którym można od razu rozliczyć płacę minimalną w wybranych krajach. 

Zakres możliwości GBox Assist jest ogromny – może zastąpić kilka innych urządzeń, a także przyczynić się do wypracowania w firmie oszczędności. Przede wszystkim system zarządzania flotą pojazdów GBox Assist umożliwia natychmiastową wymianę informacji oraz danych, co jest niezbędne dla funkcjonowania każdej firmy transportowej czy spedycyjnej, a także pozwala na monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym, pokazując dokładną lokalizację w widoku mapy.

Przykładowe możliwości systemu GBox

GBox Assist sprawia, że zarządzanie logistyką jest dużo prostsze – przedsiębiorca zyskuje większą kontrolę nad działaniami kierowcy, poza tym system ten umożliwia między innymi analizę czasu pracy kierowcy, kontakt z kierowcą w dowolnym momencie, pozwala na pobieranie informacji i przesyłanie dokumentów z pojazdu, ułatwia gospodarowanie zleceniami, ułatwia też nawigowanie pojazdu i kontrolę zużycia paliwa. 

Na podstawie pozyskanych danych można też przeprowadzać różne analizy, które posłużą jako baza do stworzenia lepszej strategii, efektywnej pracy, poprawy wydajności i obniżenia kosztów zużycia paliwa od 15 do nawet 20%.

System można dopasować do potrzeb swojej firmy – Inelo opracowało dwie wersje, odpowiadając na różne potrzeby i oczekiwania. Obie posłużą jako kompletne rozwiązanie dla każdej firmy transportowej i są dostępne w ramach stałej opłaty abonamentowej. Więcej na ich temat znajdziesz na: https://inelo.pl/produkty/gbox/.

Sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Wielka Brytania szykuje duże zmiany – wprowadzono datę zakazu sprzedaży samochodów oraz motocykli spalinowych

Brytyjscy motocykliści w pierwszym momencie mogli poczuć się jakby trafili przysłowiową 6-tkę w totka, gdyż rząd początkowo poinformował jedynie o zakazie sprzedaży samochodów spalinowych. Teraz...

KTM wraca do segmentu motocykli sportowych z modelem RC 8C – limitowane wydanie pomarańczowej tórówki

Całkiem niedawno informowaliśmy was o najnowszym modelu ze stajni KTM, który ma za zadanie podbić tory wyścigowe na całym świecie. Teraz w końcu zaprezentowany...

Nieopłacony rachunek sumienia [felieton]

Sieć niedawno obiegło zdjęcie polskiego motocyklisty podpisane przez autora poruszonego faktem, że ów motocyklista opuścił wynajmowaną (prawdopodobnie) w Serbii kwaterę bez płacenia. Jak można...

Tesla Model S Plaid pobiła rekord świata na 1/4 mili – 1,99 sekundy do 100 km/h [VIDEO]

Wiem, że to portal motocyklowy, ale elektromobilność dotyczy również w dużej mierze motocykli, dlatego wielu przeciwnikom jednośladów napędzanych prądem chciałbym na przykładzie Tesli Model...

14-letni Hugo Millan zmarł po wypadku na torze Aragon

14-letni Hugo Millan był zdecydowanie jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia. Zmarł na skutek wypadku, do którego doszło na torze Aragon. Uczestniczył...