czw., 21 październik 2021

GBox Assist – rozwiązanie dla firm transportowych

-

Firmy transportowe muszą na co dzień sprostać licznym wyzwaniom, jakie przed nimi stoją we wciąż zmieniających się czasach. Są rozwiązania, które usprawnią im funkcjonowanie i zarządzanie flotą, a nawet pozwolą wypracować oszczędności. Odpowiedzią na zapotrzebowanie jest m.in. system GBox Assist. Sprawdź zakres jego możliwości.

Firma Inelo zyskała popularność jako producent czytników kart kierowców i tachografów, ale opracowała i wdrożyła także system telematyczny GBox Assist oraz innowacyjny program służący do analizy czasu pracy kierowców TachoScan. Poznaj innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia kontrolę spedytora nad pojazdem i trasą i usprawnia prowadzenie firmy transportowej. 

GBox Assist – sprawne zarządzanie pojazdami w firmie transportowej 

GBox Assist to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców z branży transportowej. System pozwala na zdalny odczyt kart i tachografów, ale też zapisuje przebieg delegacje i noclegi, pozwala pozyskać i rozliczyć się na podstawie rzeczywistych informacji. Dane są przenoszone też do programu 4Trans, w którym można od razu rozliczyć płacę minimalną w wybranych krajach. 

Zakres możliwości GBox Assist jest ogromny – może zastąpić kilka innych urządzeń, a także przyczynić się do wypracowania w firmie oszczędności. Przede wszystkim system zarządzania flotą pojazdów GBox Assist umożliwia natychmiastową wymianę informacji oraz danych, co jest niezbędne dla funkcjonowania każdej firmy transportowej czy spedycyjnej, a także pozwala na monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym, pokazując dokładną lokalizację w widoku mapy.

Przykładowe możliwości systemu GBox

GBox Assist sprawia, że zarządzanie logistyką jest dużo prostsze – przedsiębiorca zyskuje większą kontrolę nad działaniami kierowcy, poza tym system ten umożliwia między innymi analizę czasu pracy kierowcy, kontakt z kierowcą w dowolnym momencie, pozwala na pobieranie informacji i przesyłanie dokumentów z pojazdu, ułatwia gospodarowanie zleceniami, ułatwia też nawigowanie pojazdu i kontrolę zużycia paliwa. 

Na podstawie pozyskanych danych można też przeprowadzać różne analizy, które posłużą jako baza do stworzenia lepszej strategii, efektywnej pracy, poprawy wydajności i obniżenia kosztów zużycia paliwa od 15 do nawet 20%.

System można dopasować do potrzeb swojej firmy – Inelo opracowało dwie wersje, odpowiadając na różne potrzeby i oczekiwania. Obie posłużą jako kompletne rozwiązanie dla każdej firmy transportowej i są dostępne w ramach stałej opłaty abonamentowej. Więcej na ich temat znajdziesz na: https://inelo.pl/produkty/gbox/.

Sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Nowa, limitowana edycja ortezy POD K4

Australijski producent ortez POD Active i Adam Cianciarulo, amerykański profesjonalny zawodnik motocross i supercross, nawiązali współpracę, by stworzyć nowe malowanie popularnej ortezy kolanowej K4...

Turystyka w wymiarze X – kurtka i spodnie SECA X-TOUR [Test długodystansowy]

W ciągu tego sezonu miałem okazję poznać bliżej dwa, bardzo różniące się od siebie, zestawy odzieży turystycznej od SECA POLSKA. Arrakis II bardzo przypadł...

Latający motocykl na XI Kociewskim Rajdzie Enduro – o włos od tragedii [VIDEO]

W przypadku każdego sportu widzowie i obserwatorzy próbują oglądać zawody z możliwe jak najbliższej odległości, która bardzo często jest niebezpieczna. Chęć bycia w samym...

Kask otwarty nie tylko do miasta – test Schubert M1 PRO

Lubię kaski otwarte. Choć zapewniają niższy poziom bezpieczeństwa, niż integralne i szczękowe, to jednak w letnie, upalne dni pozwalają jeździć bardziej komfortowo, dają lepszą...

Triumph Trident 660 to sprzedażowy hit

Jego premiera rok temu wywołała spory odzew w motocyklowym świecie. Już w momencie pokazania go zyskał ogromne grono zagorzałych zwolenników, ale także negatywnie nastawionych...