pon., 08 sie 2022

GBox Assist – rozwiązanie dla firm transportowych

-

Firmy transportowe muszą na co dzień sprostać licznym wyzwaniom, jakie przed nimi stoją we wciąż zmieniających się czasach. Są rozwiązania, które usprawnią im funkcjonowanie i zarządzanie flotą, a nawet pozwolą wypracować oszczędności. Odpowiedzią na zapotrzebowanie jest m.in. system GBox Assist. Sprawdź zakres jego możliwości.

Firma Inelo zyskała popularność jako producent czytników kart kierowców i tachografów, ale opracowała i wdrożyła także system telematyczny GBox Assist oraz innowacyjny program służący do analizy czasu pracy kierowców TachoScan. Poznaj innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia kontrolę spedytora nad pojazdem i trasą i usprawnia prowadzenie firmy transportowej. 

GBox Assist – sprawne zarządzanie pojazdami w firmie transportowej 

GBox Assist to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców z branży transportowej. System pozwala na zdalny odczyt kart i tachografów, ale też zapisuje przebieg delegacje i noclegi, pozwala pozyskać i rozliczyć się na podstawie rzeczywistych informacji. Dane są przenoszone też do programu 4Trans, w którym można od razu rozliczyć płacę minimalną w wybranych krajach. 

Zakres możliwości GBox Assist jest ogromny – może zastąpić kilka innych urządzeń, a także przyczynić się do wypracowania w firmie oszczędności. Przede wszystkim system zarządzania flotą pojazdów GBox Assist umożliwia natychmiastową wymianę informacji oraz danych, co jest niezbędne dla funkcjonowania każdej firmy transportowej czy spedycyjnej, a także pozwala na monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym, pokazując dokładną lokalizację w widoku mapy.

Przykładowe możliwości systemu GBox

GBox Assist sprawia, że zarządzanie logistyką jest dużo prostsze – przedsiębiorca zyskuje większą kontrolę nad działaniami kierowcy, poza tym system ten umożliwia między innymi analizę czasu pracy kierowcy, kontakt z kierowcą w dowolnym momencie, pozwala na pobieranie informacji i przesyłanie dokumentów z pojazdu, ułatwia gospodarowanie zleceniami, ułatwia też nawigowanie pojazdu i kontrolę zużycia paliwa. 

Na podstawie pozyskanych danych można też przeprowadzać różne analizy, które posłużą jako baza do stworzenia lepszej strategii, efektywnej pracy, poprawy wydajności i obniżenia kosztów zużycia paliwa od 15 do nawet 20%.

System można dopasować do potrzeb swojej firmy – Inelo opracowało dwie wersje, odpowiadając na różne potrzeby i oczekiwania. Obie posłużą jako kompletne rozwiązanie dla każdej firmy transportowej i są dostępne w ramach stałej opłaty abonamentowej. Więcej na ich temat znajdziesz na: https://inelo.pl/produkty/gbox/.

Sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Prawo drogi – motocyklowa powieść sensacyjna. Odcinek 24: Gdy stawką gry jest twoja głowa…

Jechałem do Twardego oddać mu jego motocykl i odebrać swój. Przez całą drogę zastanawiałem się jak ubrać w słowa mój coming out. Jak zareaguje?...

Norbert Stachurski tuż za podium podczas rundy King of Poland w Olsztynie

Kolejna edycja Moto Show Olsztyn miała miejsce 17 lipca. Właśnie podczas tego wydarzenia odbyły zawody King of Poland na dystansie 1/4 mili. Prognozy pogody...

Hamownia z Lego Technics, czyli zabaw się w motocyklowego inżyniera

Głęboko wierzymy, że konstrukcje nowych motocykli, na których jeździmy, zanim osiągną swój ostateczny kształt, właśnie tak są testowane. Inżynierowie, aby nie narażać firm na...

Yamaha XSR900 2022 – klasycznie sportowy, japoński naked [TEST, DANE TECHNICZNE, OPINIA, WADY, ZALETY]

Yamaha XSR900 to propozycja niebieskich na motocykl klasyczny. Ich podejście do tematu nie zaskakuje, ale wielu może zadziwić. Inżynierowie spod znaku trzech kamertonów stwierdzili,...

Honda pracuje nad asystentem pasa ruchu – nadchodzi autopilot

Honda pracuje nad asystetentem pasa ruchu montowanym w motocyklu. Czy nadchodzi motocykl z autopilotem? Honda lubi wyznaczać sobie ambitne cele. Jednym z nich jest zredukowanie...