Pireneje motocyklem – najpiękniejsze trasy, nie tylko motocyklowe [VIDEO HD]

-

Prowadzimy grupę Motocyklowych Podróżników, na której motocykliści często chwalą się swoimi podróżami, opisując je, pokazując zdjęcia i filmy z wyjazdów. To absolutnie normalne i jesteśmy już przyzwyczajeni do takich materiałów, ale to, co wrzuciła Nati, zaparło nam dech w piersiach i wbiło nas w fotel…

Nati i Łukasz pojechali swoimi Yamahami – Tenerą 700 i MT07 – w Pireneje. Wyjechali z Polski, przejeżdżając przez Czechy, Niemcy, Szwajcarię, Francję, Hiszpanię oraz Andorę. Cała podróż zajęła im 9 dni, a na koła swoich maszyn nawinęli 5000 kilometrów.

Choć wyjazd był krótki, i na pewno intensywny, Łukasz nie zapomniał o dronie, którego zabrał ze sobą oraz o filmowaniu Nati, pewnie i spokojnie jadącej przed nim, nawet po drogach wijących się na skraju przepaści.

Pireneje motocyklem – najpiękniejsze trasy, nie tylko motocyklowe [VIDEO HD]

Dzięki zaangażowaniu tej dwójki motocyklowych podróżników wszyscy możemy doświadczyć obecności w najbardziej spektakularnych miejscach pasma Pirenejów, które para z Polski przejechała od wschodu na zachód.

Przygotujcie się na zapierające dech ujęcia HD z lotu ptaka, na widoki majestatycznych, tonących w chmurach szczytów, wijących się serpentyn dróg, spektakularnych budowli, ogromnych zapór wodnych i piętrzących się ku niebu skał… Wszystko to opisane, oznaczone na mapie, skatalogowane.

Nati, Łukaszu, dziękujemy za waszą pracę!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY