[sam id=”24″ codes=”true”]Wypadek motocyklisty uwieczniły kamery samochodu Google Street View. Sytuacja miała miejsce na jednej z brazylijskich ulic, zaś ze zdjęć jasno wynika, że umiejętności pechowego bikera były równie nikłe jak szansa na ukrycie zdarzenia.

Google widzi wszystko – pojawiające się w każdym niemal zakątku globu samochody z charakterystyczną kulą na dachu rejestrują najdziwniejsze zdarzenia z życia obywateli. W sieci krążą niezliczone zdjęcia pokonanych przez alkohol akrobatów powyginanych w najdziwniejszych pozach, śniadych miłośników cudzej własności transportujących łupy i inne podobne.

[sam id=”11″ codes=”true”]

70895Tym razem czujne oko Wielkiego Brata Google zarejestrowało wypadek motocyklisty. Rzecz działa się na ulicy Rua 7 de Setembro w brazylijskim mieście Blumenau. Nie potrzeba wielkiego doświadczenia w siodle by zorientować się, że beztroski biker umiejętności miał równie skromne jak rozum.

70896Podróżując środkiem drogi w gęstym ruchu ulicznym odziany w strój plażowy usiłował wydostać się z opresji odchylając się od środka zakrętu. Cieszymy się, że pechowiec uszedł z życiem.

70897

70900[sam id=”11″ codes=”true”]

70902

70903

1 KOMENTARZ

  1. Jak na wielu filmach widać tak i tu bez komentarza , zastanawia mnie jedno dlaczego tacy i podobni ludzie biorą w swoje ręce technikę jak motocykl lub samochód ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here