Vespą w offroadzie, czyli akcja na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Warto wesprzeć!

-

Czy dwusuwową Vespą da się jeździć po trasach TET i RATs? Oczywiście, że się da, choć nie jest to łatwe. Ania i jej przyjaciele wpadli na pomysł, jak wesprzeć dzieciaki z rodzinnych domów dziecka oraz ich opiekunów w zakresie niezbędnego wyposażenia do szkoły. Podróż skuterem po polskich trasach offroadowych ma zwrócić uwagę na ich akcję pomocową. 

Początek roku szkolnego to trudny finansowo czas dla wielu rodziców. Tych biologicznych i tych prowadzących rodzinne domy dziecka. Tzw. wyprawki, czyli zestawy niezbędnych w szkole rzeczy (przybory, zeszyty, trampki itp.) są z roku na rok coraz droższe. Skoro jest pilna potrzeba, to pojawiają się ludzie i pomysły, dzięki którym da się ją zaspokoić. 

Vespą w offroadzie, czyli akcja na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Warto wesprzeć!

Ania Matuszewska i grupa jej przyjaciół przygotowali specjalną zrzutkę na rzecz zakupu wyprawek szkolnych dla dzieci z domów dziecka. Ania zapakowała swoją pełnoletnią dwusuwową Vespę 2T i ruszyła w Polskę trasami TET i RATs, przy okazji robiąc trochę szumu w motocyklowym internecie i zapraszając do zbiórki.

Vespą w offroadzie, czyli akcja na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Warto wesprzeć!

Założeniem jest zebranie złotówki za każdy przejechany kilometr, ale oczywiście im więcej, tym lepiej! Link do zbiórki i wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

Zamień z nami każdy kilometr na uśmiech dziecka!

Vespą w offroadzie, czyli akcja na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Warto wesprzeć! Vespą w offroadzie, czyli akcja na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Warto wesprzeć!

Jak się jedzie obładowaną Vespą na małych kołach z szosowymi oponami po piachu, błocie i trawie? Jak widać na zdjęciach wrzucanych regularnie przez Anię, ciężko. Ciężko, ale do przodu i w szczytnym celu. Zachęcamy do wsparcia zrzutki!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY