Suzuki B.O.S.S. – nowa linia cruiserów na 2014 rok. Tanio nie będzie

-

Szefowie Suzuki zachęceni świetnymi reakcjami na model Suzuki Boulevard C90T B.O.S.S.  rozszerzają tę gamę o kolejne modele. Nowa linia będzie czymś więcej niż specjalnymi wersjami cruiserów – wspólne elementy mają nadać jej ekskluzywny charakter.

Punktem wyjścia dla pomysłu na nową linię – B.O.S.S. był zaprezentowany w 2012 r. Suzuki Boulevard C90T. Model ten miał dość mroczny charakter – niemal wszystkie jego elementy, włącznie z obręczami kół, wydechami i elementami silnika zostały pomalowane na czarno. Miękko poprowadzona linia motocykla dawała wrażenie mocy i ekskluzywności.

W lini B.O.S.S. znalazły się trzy motocykle: C50 BOSS o pojemności 805 cm3, C90 BOSS – 1462 cm3 i potężny M109R BOSS z silnikiem 1783 cm3. Model M109R będzie dostępny w dwukolorowym, czarno-żółtym malowaniu. Choć cen na razie nie ujawniono należy się spodziewać, że nowe motocykle będą wyraźnie droższe od bazowych cruiserów Suzuki.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY