Zachęcamy Was do wzięcia udziału w ankiecie RIDERSCAN. Projekt, który portal motovoyager.net realizuje z Federacją Europejskich Stowarzyszeń Motocyklowych ma na celu określenie naszych potrzeb dotyczących bezpieczeństwa.

RIDERSCAN to projekt, dzięki któremu nasi motocyklowi przedstawiciele w strukturach unijnych mają szansę dowiedzieć się jak w Polsce bezpieczeństwo motocyklistów naszym zdaniem wygląda.

Co ważne, reprezentująca nas w Unii federacja FEMA składa się z motocyklistów, nie polityków. Dlatego ankieta RIDERSCAN skierowana jest właśnie do nas – motocyklistów.

Dlaczego warto odpowiedzieć na pytania ankiety? Po ich opracowaniu FEMA przygotuje wytyczne dotyczące bezpieczeństwa motocyklistów. Będą one obowiązywały budowniczych dróg i infrastruktury drogowej.

FEMA zaprosiła do współpracy – jako jedyne medium w Polsce – portal motovoyager.net. Nasza filozofia bezpiecznych podróży, stosowania motocyklowej odzieży w każdej sytuacji (ATGATT) i odpowiedzialnego korzystania z drogi jest bowiem zbieżna z wartościami wyznawanymi przez stowarzyszenia motocyklowe zrzeszone w FEMA.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Kwestionariusz składa się z 5 części (40 pytań), w których poruszono następujące zagadnienia:

– ogólne informacje o Tobie,
– twoje zwyczaje w ruchu,
– twoje zwyczaje podczas jazdy,
– twoje zwyczaje dotyczące bezpieczeństwa,
– twoje poglądy i stosunek do zagadnień bezpieczeństwa.

Kliknij by wypełnić ankietę .

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.