Grupa płockich motocyklistów z forum motocyklowego motoplock już trzeci rok z rzędu organizuje charytatywną akcję motocyklową Motomikołaje. Celem bikerów jest pomoc najmłodszym i najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

Za nadesłanie informacji dziękujemy Michałowi Stefaniakowi

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to znakomita okazja aby obdarować wychowanków domów dziecka, a zarazem pokazać obecność braci motocyklowej w lokalnej społeczności. „Pogoda za oknem nie sprzyja jeździe na motocyklach, ale u nas sezon nigdy się nie kończy. Zamiast nudzić się popołudniami w domach postanowiliśmy zrobić coś dla najmłodszych – stąd nasza inicjatywa” – tak pomysł Motomikołajów wyjaśnia jeden z organizatorów akcji Maciej „Kusin” Kusiński.

Do tej pory motocykliści spotykali się na Starym Rynku. Każdy z nich kupował słodycze, strój Mikołaja i razem ruszali w rundę po galeriach handlowych ku wielkiej uciesze dzieciaków. W tym roku bikerzy postanowili nieco zmienić sposób działania. Akcję postanowili skierować do wybranych domów dziecka w Płocku. Na forum ogłosili zbiórkę słodyczy, kosmetyków, zabawek i artykułów szkolnych.

Z zebranych artykułów przygotują paczki, które 8 grudnia zostaną wręczone najmłodszym przez motocyklowych Mikołajów. Do 8 grudnia zostało jeszcze kilka dni więc płoccy Motomikołaje proszą o wsparcie. Gdyby ktoś z was chciał obdarować dzieci z płockich domów dziecka, powinien skontaktować się z Maciejem Kusińskim pod numerem telefonu 500 154 000.

Płoccy Motomikołaje zapraszają do udziału w imprezie 8 grudnia nie tylko miłośników dwóch kółek, ale również posiadaczy aut terenowych, zabytkowych, quadów i wszystkich, którzy chcieliby dać trochę radości najmłodszym mieszkańcom Płocka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ