Ostatnie w tym sezonie szkolenia z Moto-Sekcją. Również bezpłatne i dla użytkowników motocykli do 125 cm3!

-

Lubelska Moto-Sekcja zaprasza na kończące sezon 2023 wrześniowe szkolenia motocyklowe. Przed nami siedem spotkań, w tym dwa bezpłatne. Zapisujcie się jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona i jak zwykle chętnych nie brakuje!

Za nami kolejny udany sezon, w którym wielu motocyklistów dzięki udziałowi w szkoleniach na lubelskim ODTJ wyraźnie podciągnęło swoją wiedzę i umiejętności. Artur Lis i jego ekipa z Moto-Sekcji zapraszają na ostatnie w tym roku szkolenia, które odbędą się w trzy pierwsze weekendy września. 

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Na szczególną uwagę zasługują dwa szkolenia bezpłatne. Ta inicjatywa Moto-Sekcji cieszy się niesłabnącą popularnością i jest bardzo pożyteczna dla naszego środowiska. Nie tylko daje solidną dawkę wiedzy, ale też uświadamia, jak ważny jest regularny udział w jazdach doszkalających. Jeden taki dzień na torze daje często więcej niż kilka sezonów samodzielnych prób i błędów.

Dla małych i dużych

Bezpłatne szkolenia z Moto-Sekcją odbędą się w dniach 15 i 16 września. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla użytkowników maszyn klasy 125 cm3 i mniejszych, którzy będą mogli spokojnie ćwiczyć, bez poganiania i wyprzedzania przez kierowców szybszych motocykli. Drugie szkolenie, 16 września, będzie już dla wszystkich chętnych. 

Ostatnie w tym sezonie szkolenia z Moto-Sekcją. Również bezpłatne i dla użytkowników motocykli do 125 cm3!

Oprócz tego Moto-Sekcja zaprasza na komercyjne szkolenia poziomu 1, 2 i 3 oraz wolne jazdy motocyklowe, w czasie których będziecie ćwiczyć nabyte umiejętności. Szczegóły dotyczące udziału w poszczególnych wydarzeniach znajdziecie na specjalnie utworzonych stronach na Facebooku. Zapisujcie się jak najszybciej!

2 września – jazdy motocyklowe
2 września – szkolenie poziom 1
9 września – jazdy motocyklowe
9 września – szkolenie poziom 2
15 września – BEZPŁATNE szkolenie dla użytkowników motocykli do 125 cm3
16 września – BEZPŁATNE szkolenie dla wszystkich
16 września – szkolenie poziom 3

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY