Yamaha planuje kolejną tajemniczą premierę. Podobnie jak miało to miejsce przed prezentacją MT-09, także teraz Japończycy starannie dozują napięcie. Nowy motocykl, być może MT-06, będzie miał prawdopodobnie pojemność 650 cm3. 

Rok 2014 może okazać się dla Yamahy bardzo ważny. Gruntowne zmiany zapoczątkowane m.in. przez model MT-09 będą z pewnością mieć ciąg dalszy. Potwierdzeniem tej tezy mogą być pojawiające się coraz częściej pogłoski o nowych modelach, które będą budowane na bazie MT-09.

Nowy model Yamahy – teaser

Ostatnie wieści od Yamahy także sugerują powiew zmian. Japończycy zapowiedzieli prezentację nowego motocykla, która ma odbyć się podczas rozpoczynających się niedługo targów motoryzacyjnych EICMA. Yamaha oczywiście nie ujawnia więcej niż niezbędne do budowania napięcia, zaznaczając, że nowy model będzie zwinnym i agresywnym nakedem.

Ów tajemniczy motocykl będzie najprawdopodobniej bezpośrednim konkurentem lidera segmentu średnich nakedów Kawasaki ER-6N. Wyposażony w dwucylindrowy silnik o pojemności 650 cm3 MT-06 był rozważany już kilka miesięcy temu, równolegle z przygotowywanym do premiery MT-09.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.