Reklama

[sam id=”24″ codes=”true”]Jeśli nie możesz się zdecydować czy jesteś twardzielem pokroju Chucka Norrisa czy raczej metroseksualnym zadziornym chłopcem, nie martw się. Firma Motopeds przygotowała dla ciebie odpowiedni jednoślad – Motorower Przetrwania.

Pomysł na Survival Bike (jednoślad przetrwania) jest prosty – ma to być ogniwo łączące dwa tak odległe światy i filozofie jak rower i motocykl crossowy. Rezultat zaskoczył chyba samych konstruktorów – uzyskali oni bowiem coś, co przypomina napędzany pedałami wehikuł na apokalipsę zombie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Reklama

Motorower Przetrwania (3)Jednoślad bazuje na standardowej konstrukcji motoroweru Motopeds. Dla podniesienie prestiżu i użyteczności w trudnym, np. parkowym terenie dodano tu i ówdzie niezbędne podczas przygody akcesoria – tylny stelaż bagażowy i pokaźnie kanistry na zieloną herbatę lub yerba mate.

Motorower Przetrwania (1)Na tym nie koniec – producent przewiduje pokaźną ilość dodatkowych akcesoriów, które są w stanie uczynić z tego pojazdu prawdziwe terenowe zwierzę: uchwyt na iPhone, latareczkę, scyzoryk, linkę, łopatkę, siekierkę i – uwaga – kuszę.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Motorower Przetrwania (2)Do napędu tego offroadowego monstrum wykorzystano silnik Hondy o pojemności 50 lub 70 cm3. Producent nie ujawnił na razie ceny tego cacka, ale zapewnia, że będzie ona “bardzo korzystna”. Dla porównania zwykły Motoped kosztuje około 2 tysięcy dolarów (6 000 zł).

Motorower Przetrwania (5)

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.