Zarzut ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy ofierze wypadku usłyszało dwóch motocyklistów, którzy 13 stycznia potrącili narciarza. Do wypadku doszło na stoku Palenica w Szczawnicy.

Do sprawców niecodziennego wypadku policja dotarła już w godzinę po zdarzeniu. Dwaj motocykliści w wieku 25 i 23 lat przyznali się do popełnienia wykroczenia i zdecydowali dobrowolnie poddać karze.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Przypomnijmy: we wtorek wieczorem, 13 stycznia na stoku narciarskim Palenica w Szczawnicy k. Krościenka narciarz został potrącony przez dwóch motocyklistów, którzy natychmiast po zdarzeniu odjechali, pozostawiając ofiarę wypadku na stoku ze złamaniami obu nóg.

Starszemu z motocyklistów, który przyznał się do potrącenia narciarza przedstawiono zarzut spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Młodszy otrzymał zarzut nieudzielenia pomocy oraz ucieczki z miejsca wypadku.

Motocykliści dobrowolnie poddali się karze i zaproponowali pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i po tysiąc złotych grzywny.

[sam id=”11″ codes=”true”]

2 KOMENTARZE

  1. …@Leonidas – oczywiście że powinni i jestem jak najbardziej Za , choć wbrew temu co widnieje w nagłówku to nie byli “motocykliści” tylko kretyni na motocyklach, jednak nazwa, miano czy jak to zwał do czegoś zobowiązuje … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here