[sam id=”24″ codes=”true”]Dwa skradzione we Włoszech motocykle znaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej w samochodzie, którym podróżowało dwóch Rumunów. Rozebrane na części maszyny złodzieje ukryli w w specjalnie przystosowanej skrytce.

Samochód na rumuńskich tablicach rejestracyjnych zatrzymano w ramach rutynowych działań prowadzonych przez Straż Graniczną i Służbę Celną w pobliżu Domaradza (woj. podkarpackie). Dostawczym mercedesem podróżowali dwaj obywatele Rumunii.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Ukryte motocykle (1)Podczas szczegółowych oględzin samochodu uwagę funkcjonariuszy zwróciła dziwnie wyglądająca skrytka umieszczona między kabiną kierowcy a przestrzenią ładunkową. Wewnątrz znajdowały się dwa motocykle – Kawasaki i BMW.

Ukryte motocykle (2)Po sprawdzeniu numerów VIN okazało się, że obie maszyny zostały wcześniej skradzione we Włoszech. Funkcjonariusze ustalili, że motocykle zostały skradzione na terytorium Włoch. Wartość łupu to około 13 tysięcy zł.

Ukryte motocykle (3)Kradzieże jednośladów we Włoszech stały się poważnym problemem. To właśnie stąd kradnie się najwięcej motocykli, które trafiają następnie na Ukrainę, do Rumunii i Bułgarii.

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here