Oto Miss Behavin – kolejny motocykl autorstwa Big Bear Choppers. Choć wielu fanów tuningu uważa motocykle tej firmy za zwykłą wiochę, a drugie tyle miłośników marzy o ich posiadaniu, jedno jest pewne: tych motocykli nie da się nie zauważyć. 

Big Bear to producent chopperów w charakterystycznym stylu. Przerysowany design, jaskrawe zestawienia kolorystyczne i długa rama wzbudzają skrajne emocje nawet u osób obeznanych z tematem customów. Miss Behavin może być przykładem dlaczego tak się dzieje – krzykliwy custom o ponadprzeciętnej długości ubrany w niezliczone chromy nijak się ma do subtelnych prac Classified Moto czy Roland Sands.

W Miss Behavin zastosowano opatentowaną przedłużaną ramę z grubą dolną częścią, co daje efekt masywności. Zbiornik paliwa płynnie przechodzi w siodło dając niesamowity efekt wizualny podkreślony przez płynące linie wydechu i tylnego wahacza. Siodło, w typowym dla Big Bear stylu umieszczono bardzo nisko nad ziemią (51 cm).

Do napędu Miss Behavin wykorzystano silnik S&S V111, który generuje potężny moment obrotowy 167 Nm. 6 biegowa przekładnia to produkt firmy BBC/ Baker. Napęd na tylne koło przenoszony jest za pośrednictwem łańcucha. Ceny Miss Behavin zaczynają się od 43 900 dolarów (140 000 zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.