Po raz kolejny dzięki firmie Monster, która jest sponsorem zarówno Lewisa Hamiltona jak i Valentino Rossiego, udało nam się zobaczyć niecodzienną zamianę. Kierowcy podmienili się swoimi maszynami na potrzeby nakręcenia nowego spotu reklamowego na torze w Walencji. Wymiana nie skończyła się zbyt ciekawie – Brytyjczyk zaliczył wypadek na motocyklu MotoGP.

Pomimo tego, że spot kręcony był bez udziału dziennikarzy, to udało nam się dowiedzieć o wypadku Hamiltona. Całe szczęście tylko wyglądał groźnie, a Brytyjczyk wyszedł z niego bez szwanku.

Nie jest to pierwsza sytuacja kiedy ci dwaj kierowcy zamieniają się maszynami. W zeszłym roku Lewis testował na torze w Jerez najnowszą Yamahę w specyfikacji World Superbike, która jest o wiele słabsza od motocykla startującego w klasie królewskiej. Wówczas jazda również zakończyła się upadkiem. Rossi natomiast nie miał żadnych problemów z prowadzeniem bolidu F1, kilkakrotnie testował już samochody królowej sportu. Kiedyś nawet przymierzano Włocha do Ferrari, a pod wrażeniem wykręcanych czasów był sam Michael Schumacher. Na szczęście fanów motocykli Vale został przy dwóch kółkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.