Koreański Hyosung wkracza na rynek indyjski. Od razu z cruiserem

-

Rosnący w siłę koreański producent motocykli Hyosung wzorem wielkich konkurentów wkracza na rynek indyjski. Wspólnie z firmą DSK Motowheels wprowadza cruiser GV250.

Po ciepłym przyjęciu wcześniejszego modelu GV650 Koreańczycy zdali sobie sprawę, że indyjscy klienci oczekują przede wszystkim tańszych jednośladów o mniejszych pojemnościach. Na podstawie zachęcających wyników sprzedaży (1 260 sztuk w 10 miesięcy) zdecydowano o wprowadzeniu cruisera o pojemności 250 ccm – GV250.

Choć daty prezentacji jeszcze nie ujawniono, to znając Koreańczyków przypuszczamy, że model ten może być dostępny pod koniec roku, także na rynkach innych niż indyjski. Mimo skromnej pojemności Hyosung GV250 to pełnowartościowy komfortowy cruiser.

Do jego napędu wykorzystano ośmiozaworową widlastą dwójkę chłodzoną olejem, rozwijającą moc 28 KM. Napęd za pomocą łańcucha przenosi pięciostopniowa skrzynia biegów. Za zatrzymanie motocykla odpowiedzialna jest przednia tarcza hamulcowa i zastosowany w tylnym kole bęben. Ceny GV250 jak dotąd nie ujawniono.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY