Rosnący w siłę koreański producent motocykli Hyosung wzorem wielkich konkurentów wkracza na rynek indyjski. Wspólnie z firmą DSK Motowheels wprowadza cruiser GV250.

Po ciepłym przyjęciu wcześniejszego modelu GV650 Koreańczycy zdali sobie sprawę, że indyjscy klienci oczekują przede wszystkim tańszych jednośladów o mniejszych pojemnościach. Na podstawie zachęcających wyników sprzedaży (1 260 sztuk w 10 miesięcy) zdecydowano o wprowadzeniu cruisera o pojemności 250 ccm – GV250.

Choć daty prezentacji jeszcze nie ujawniono, to znając Koreańczyków przypuszczamy, że model ten może być dostępny pod koniec roku, także na rynkach innych niż indyjski. Mimo skromnej pojemności Hyosung GV250 to pełnowartościowy komfortowy cruiser.

Do jego napędu wykorzystano ośmiozaworową widlastą dwójkę chłodzoną olejem, rozwijającą moc 28 KM. Napęd za pomocą łańcucha przenosi pięciostopniowa skrzynia biegów. Za zatrzymanie motocykla odpowiedzialna jest przednia tarcza hamulcowa i zastosowany w tylnym kole bęben. Ceny GV250 jak dotąd nie ujawniono.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here