Jednocylindrowy Kawasaki Ninja został przyłapany podczas jazd testowych w Indonezji. Choć na wykonanych od tyłu zdjęciach widać niewiele, autor dostarczył kilku ciekawych informacji o prototypowym modelu.

Szpiegowskie zdjęcia zamieścił autor indonezyjskiego bloga Iwanbanaran.com. Choć wykonano je z tyłu autor zdjęć przyjrzał się dokładnie motocyklowi i opisał kilka interesujących szczegółów.

Biała tablica rejestracyjna oznacza, że motocykl jest prototypem, zaś fotograf twierdzi, że owiewki oklejono maskującą taśmą. Tył jednośladu wydaje się identyczny z aktualnym modelem Kawasaki Ninja 300. Inny jest z pewnością znacznie mniejszy wydech, co może sugerować mniejszą pojemność.

Według autora zdjęć motocykl napędzany był jednocylindrowym silnikiem, choć jego osłony łudząco przypominały te zastosowane w większym modelu Ninja. Panel instrumentów fotograf określił jako w pełni cyfrowy, zaś przedni reflektor miał być podobny do tego zastosowanego w modelu KLR650.

Kawasaki produkuje wprawdzie na indonezyjski rynek model Ninja RR o pojemności 149 cm3, jednak silnik ten ma dwa cylindry i gaźnik. Prototyp uwieczniony na zdjęciach wyposażono w zasilanego wtryskiem singla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.