Indyjski Hero sprzedał 50 mln motocykli. A plany przewidują jeszcze więcej

-

Indyjski producent motocykli, koncern Hero MotoCorp wyprodukował właśnie 50-milionowy motocykl. Ten gigant przemysłu motoryzacyjnego planuje podwoić ten wynik do roku 2020. Może w tym pomóc współpraca z Erikiem Buellem.

Hero MotoCorp jest największym indyjskim producentem jednośladów. Wynik 50 milionów wyprodukowanych jednośladów czyni tę firmę pierwszym w historii indyjskim producentem, który osiągnął taką skalę produkcji.

Choć przeszłość firmy wcale nie układała się różowo, skuteczne zarządzanie pozwoliło nie tylko utrzymać zyskowność przedsiębiorstwa, ale także inwestować, czego efektem jest osiągnięty właśnie rekord sprzedaży.

W najbliższych planach Hero jest rozwój eksportu jednośladów. Teraz koncern eksportuje swoje produkty do Kolumbii, Kenii, Sri Lanki, Bangladeszu i Nepalu, ale plany obejmują zwiększenie sieci sprzedaży o kolejne 10 krajów.

Kolejnym ważnym posunięciem indyjskiego koncernu będzie zapewne wprowadzenie do sprzedaży linii ekskluzywnych maszyn sportowo-turystycznych, nad którymi pracuje zespół pod kierunkiem znanego konstruktora Erika Buella. Hero MotoCorp jest właścicielem dużego pakietu akcji firmy.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY