Charlotta Moto Fest, przygotowany z ogromnym rozmachem zlot motocyklowy odbędzie się w dniach 29 -31 maja w Dolinie Charlotty. Na uczestników tego prawdziwego święta motocyklistów czekać będzie niezliczona ilość atrakcji. 

Dolina Charlotty to kompleks hotelowy położony między Ustką a Słupskiem. To niezwykle pięknie położone miejsce znane jest z koncertów światowych gwiazd – występowali tutaj m.in. Carlos Santana, Alice Cooper i John Mayall.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Charlotta Moto Fest to pierwsza edycja zlotu motocyklowego organizowanego przez Dolinę Charlotty. Organizatorzy chcą stworzyć miejsce gdzie bikerzy będą mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniami oraz spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

Charlotta Moto Fest (2)Na uczestników czekać będą liczne atrakcje – prezentacje motocykli, wystawy pojazdów militarnych, samochodów zabytkowych i rajdowych. Zlot odwiedzą goście specjalni – podróżnicy i sportowcy, którzy opowiedzą o swoich pasjach i przygodach.

W trakcie imprezy odbywać się będą konkursy na najdłuższą trasę pokonaną w celu dotarcia na zlot, najmłodszego i najstarszego uczestnika zlotu, najstarszy oryginalny motocykl zlotu i wiele innych.

Charlotta Moto Fest (1)Uczestnicy zlotu będą mieli okazję przyczynić się do tworzenia nietuzinkowego postumentu – IRON HORSE, który powstanie w Dolinie Charlotty. Metalowa konstrukcja składać się będzie z części motocyklowych przywiezionych przez uczestników.

Charlotta Moto Fest będzie prawdziwą ucztą muzyczną dla koneserów mocnego brzmienia. Ze sceny amfiteatru zabrzmią rockowe nuty zespołów J.D. Overdrive, Molly Hatchet, Dżemu oraz gwiazdy tegorocznej edycji – EUROPE. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.charlottamotofest.pl.

Charlotta Moto Fest (3)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here